REXROTH R901123353 PVV41-1X/082-018RA15RRVC Vane pump
Can't Shenzhen YUYING Bearing Co., Ltd. find what you're looking for 15 mm B REXROTH R901123353 PVV41-1X/082-018RA15RRVC Vane pump ? Our expert 4.71 Hz Characteristic rolling element frequency, BSF REXROTH Vane pump Representatives be 14 kN Dynamic load, C in contact with you shortly!
What is R901123353 PVV41-1X/082-018RA15RRVC bearing cross reference?
Brand Name: REXROTH
Model Number: R901123353 PVV41-1X/082-018RA15RRVC
B: 15 mm
Characteristic rolling element frequency, BSF: 4.71 Hz
Dynamic load, C: 14 kN
da min: 30 mm
Static load, C0: 7.85 kN
da max: 32 mm
Min operating temperature, Tmin: -25 °C
Da max: 47 mm
Product Details
B 15 mm
Dynamic load, C 14 kN
da min 30 mm
Static load, C0 7.85 kN
da max 32 mm
Da max 47 mm
ra max 1 mm
d 25 mm