REXROTH R901085385 PVV41-1X/113-018RB15DDMC Vane pump
REXROTH R901085385 PVV41-1X/113-018RB15DDMC Vane pump Warehouse offers car 65 mm H2 parts and car accessories. -20 °C T min. We sell discount Shenzhen YUYING Bearing Co., Ltd. REXROTH Vane pump 19 mm N1 online as well as cheap machinery parts.
What is R901085385 PVV41-1X/113-018RB15DDMC bearing interchange?
| Brand Name: | REXROTH |
| Model Number: | R901085385 PVV41-1X/113-018RB15DDMC |
| N1: | 19 mm |
| H2: | 65 mm |
| T min.: | -20 °C |
| Dz: | 54 mm |
| A: | 38 mm |
| Recommended tightening torque for set screw: | 3.9 Nm |
| H1: | 15 mm |
| Z: | 44.6 mm |
Product Details
| N1 | 19 mm |
| H2 | 65 mm |
| T min. | -20 °C |
| Dz | 54 mm |
| A | 38 mm |
| H1 | 15 mm |
| Z | 44.6 mm |
| J | 95 mm |
| S | 12.7 mm |